Šachový oddiel Mladosť Žilina
pri Centre voľného času Spektrum Žilina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spektrum chess A - turnaj 24.04. 2010

 
 http://chess-results.com/tnr33383.aspx?art=1&lan=1&m=-1&wi=1000  - A skupina

http://chess-results.com/tnr33382.aspx?art=1&lan=1&m=-1&wi=1000  -  B skupina

Výsledky po 7. kole
Konečná tabuľka  Spektra po odpočítaní 1 najhoršieho turnaja je dolu

por. Meno   Klub 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo Spolu
1 Oliver Spacek B-14 Sk Osuske 100 65 100 50 90 100 70 575
2 Marcel Spacek B-14 Sk Osuske 80 100 80 60 55 70 90 535
3 Jergus Pechac B-10 Tj Mladost Zilina 90 60 0 100 100 90 80 520
4 Matej Michalek B-14 Sk Sparta Povazska Bystri 60 75 75 80 70 65 35 460
5 Juraj Mysiak B-18 Sk Sparta Povazska Bystri 75 70 47 65 75 75 50 457
6 Peter Soltys B-14 Tj Mladost Zilina 65 45 45 75 50 60 100 440
7 Maria Halamova G-14 Tj Mladost Zilina 55 50 0 0 80 80 75 340
8 Richard Staffen B-18 ZS Turie 29 49 49 47 65 39 60 338
9 Tomas Kozub B-18 Sk Rajec 41 33 41 55 45 45 43 303
10 Lukas Korencik B-14 Tj Mladost Zilina 70 55 55 70 0 50 0 300
11 Marek Ardamica B-14 Tj Mladost Zilina 37 22 31 43 41 55 55 284
12 Martin Urbanic B-14 Sk Sparta Pov.Bystrica 17 14 33 41 60 47 65 277
13 Radoslav Sustek B-10 Tj Mladost Zilina 47 43 0 10 47 37 49 233
14 Tomas Hromadik B-14 Sk Sparta Povazska Bystri 43 24 0 31 49 49 29 225
15 Rastislav Kavon B-14 Sk Komplet Modranka 49 90 65 0 0 0 0 204
16 Silvia Zakovicova G-18 Sk Prievidza 50 47 50 0 0 41 0 188
17 Adriana Krivkova G-10 Tsc Martin 0 8 25 33 43 35 41 185
18 Igor Hoppan B-14 Sk Prievidza 27 41 0 21 27 43 26 185
19 Martin Turcan B-14 Sk Sachova Skola Jana Cva 33 0 23 23 33 33 12 157
20 Alexandra Hanuliakova G-14 Tj Mladost Zilina 35 28 0 27 35 0 24 149
21 Jergus Rusin B-14 Sk Sachova Skola Jana Cva 31 23 28 25 8 31 1 147
22 Lenka Paleckova G-18 Tj Mladost Zilina 25 39 39 0 22 0 0 125
23 Martin Jablonicky B-14 Sk Komplet Modranka 0 35 90 0 0 0 0 125
24 Pavol Sklenar B-18 Sks Dubnica N/V 0 0 22 37 24 0 39 122
25 Filip Haring B-10 Sk Th Junior Banska Bystr 26 10 26 22 0 0 31 115
26 Jakub Hýbl B-18 Tj Mladost Zilina 0 0 70 45 0 0 0 115
27 Peter Priehradny B-18 Vrutky 21 25 37 19 13 0 0 115
28 Stefan Kavec B-18 Sk Rajec 39 29 43 0 0 0 0 111
29 Alena Ardamicova G-10 Tj Mladost Zilina 14 18 19 8 26 13 11 109
30 Maros Lezovic B-14 Sk Komplet Modranka 16 31 60 0 0 0 0 107
31 Kohut Matej B-14 LSS Lipt.Mikulaš 0 0 27 49 0 0 20 96
32 Peter Gabriš B-14 Caissa sk  Cadca 0 0 0 0 16 29 47 92
33 Branislav Dubec B-14 Sk Rajec 13 0 13 1 0 18 45 90
34 Pawel Rydzewski B-18 UKS pionier Jastrebie Zdr 0 0 0 90 0 0 0 90
35 Maria Lazorova G-14 Tj Mladost Zilina 11 16 6 15 14 0 22 84
36 Viktor Gazik B-10 Liptovska Sachova Skola 0 80 0 0 0 0 0 80
37 Henrieta Ballova G-14 Sk Ruzomberok 0 0 0 11 31 27 0 69
38 Samuel Kamas B-14 Sk Sparta Povazska Bystri 0 0 0 0 25 28 13 66
39 Robert Lacko B-10 SKS Dubnica 0 0 0 28 37 0 0 65
40 Tomas Papanek B-18 Turie 0 2 24 39 0 0 0 65
41 Veronika Valkova G-18 Sks Dubnica N/V 0 0 0 26 39 0 0 65
42 Katarina Durkovska G-14 Tj Mladost Zilina 23 6 1 0 3 14 17 64
43 Branislav Sulgan B-14 Caissa sk  Cadca 0 0 0 0 12 23 28 63
44 Martin Privara B-18 Sk Caissa Cadca 0 0 0 17 23 22 0 62
45 Juraj Adamcik B-10 Sk Caissa Cadca 0 11 10 12 6 19 1 59
46 Andrej Badik B-18 Turie 0 1 18 1 15 0 21 56
47 Richard Kralik B-14 Sk Povazske Podhradie 0 4 9 5 20 17 1 56
48 Marian Simo B-14 Tsc Martin 0 27 0 0 0 0 27 54
49 Monika Racova G-18 Sk Rajec 20 17 0 0 17 0 0 54
50 Jakub Gazik B-10 Liptovska Sachova Skola 10 9 3 0 9 21 0 52
51 Maria Simova G-14 Tsc Martin 0 19 0 0 0 0 33 52
52 Marek Batory B-10 Tsc Martin 0 1 15 0 1 26 7 50
53 Roman Kalas B-14 Sk Povazske Podhradie 0 15 0 1 0 15 16 47
54 Adam Rakus B-14 Sk Komplet Modranka 45 0 0 0 0 0 0 45
55 David Schumer B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 29 0 0 0 14 43
56 Robert Jurcik B-14 Chess Club Turzovka 24 0 0 18 0 0 0 42
57 Marcel Valent B-10 Sk Komplet Modranka 18 0 21 0 0 0 0 39
58 Martin Ganaj B-14 Sk Sachova Skola Jana Cva 19 20 0 0 0 0 0 39
59 Lubos Bednar B-18 Sk Sachova Skola Jana Cva 22 0 16 0 0 0 0 38
60 Sebastián Bosini  B-18 Tsc Martin 0 0 1 17 0 20 0 38
61 David Stano B-14 SK Radostka 0 0 0 13 0 24 0 37
62 Jan Majtán B-18 Tj Mladost Zilina 0 37 0 0 0 0 0 37
63 Lukáš Pekný B-18 Sk Rajec 0 0 0 0 0 0 37 37
64 David Kamhal B-10 LSS Lipt.Mikulaš 0 0 12 24 0 0 0 36
65 Jakub Letrich B-10 Tsc Martin 0 5 8 0 21 1 0 35
66 Ondrej Loviska B-14 Liptovska Sachova Skola 0 0 0 35 0 0 0 35
67 Viktor Cabuk B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 35 0 0 0 0 35
68 Jakub Sklenar B-14 Sks Dubnica N/V 0 0 20 9 1 0 1 31
69 Miriam Batoryova G-14 Tsc Martin 0 1 7 14 7 1 1 31
70 Alžbeta Havarová G-18 Sks Dubnica N/V 0 0 0 0 29 0 0 29
71 Adam Leitman B-14 SK Prievidza 0 0 1 0 1 11 15 28
72 Erik Kralik B-10 Sk Povazske podhradie 0 1 1 1 11 12 2 28
73 Marian Mrva B-14 Zsams Liptovska Tepla 0 0 0 0 28 0 0 28
74 Martin Lezovic B-18 Sk Komplet Modranka 15 13 0 0 0 0 0 28
75 Milos Hronec B-18 Sk Ruzomberok 28 0 0 0 0 0 0 28
76 Filip Trnka B-10 Tj Mladost Zilina 1 1 0 20 4 0 1 27
77 Ján Nechaj B-14 Sk Ruzomberok 0 0 0 1 0 25 0 26
78 Michal Hucko B-14 Msk Trstena 0 26 0 0 0 0 0 26
79 Richard Mojš B-14 Liptovska Sachova Skola 0 0 0 0 0 0 25 25
80 Dávid Kamhal B-10 Liptovska Sachova Skola 0 0 0 0 0 0 23 23
81 Michal Balaz B-14 Sk komplet Modranka 0 21 0 0 0 0 0 21
82 Stano Dávid B-14 SK Radostka 0 0 0 0 19 0 0 19
83 Nikola Konkolova G-14 Tsc Martin 0 0 0 0 0 0 19 19
84 Robert Druska B-14 Zsams Liptovska Tepla 0 0 0 0 18 0 0 18
85 Martin Simar B-14 MSK KNM 0 0 0 0 0 0 18 18
86 Jakub Homolka B-14 Msk Dolny Kubin 0 0 17 0 0 0 0 17
87 Veronika Rudinska B-10 Sk Th Junior Banska Bystr 12 1 0 3 0 0 1 17
88 Martin Zahorak B-10 Sk Komplet Modranka 0 0 0 0 0 16 0 16
89 Ondrej Kovac B-10 ZS Turie 3 1 0 1 0 10 0 15
90 Jakub Chmelar B-10 Sk Ruzomberok 0 0 0 4 10 0 0 14
91 Jan Spano B-14 Tsc Martin 0 0 0 0 5 1 8 14
92 Oliver Chovanec B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 14 0 0 0 0 14
93 Veronika Paleckova G-14 Tj Mladost Zilina 6 3 1 1 1 1 1 14
94 Erik Zelnik B-18 Turie 0 1 11 1 0 0 0 13
95 Margareta Drozdikova G-18 Sk Ruzomberok 8 0 0 1 0 4 0 13
96 Andrej Hucko B-14 Msk Trstena 0 12 0 0 0 0 0 12
97 Kristina Stepanova G-14 Sk Sachova Skola Jana Cva 0 1 0 6 0 5 0 12
98 Peter Lucan B-10 Tj Mladost Zilina 7 1 1 1 1 1 0 12
99 Filip Hrubisko B-10 SKS Dubnica 0 0 0 1 1 0 9 11
100 Marian Korencik B-10 SK Radostka 0 0 0 0 2 8 0 10
101 Michal Rajtek B-14 MSK KNM 0 0 0 0 0 0 10 10
102 Martin Miskev B-14 Lokomotiva Trnava 0 0 0 0 0 9 0 9
103 Petra Matusikova G-10 SK Sparta Pov.Bystrica 9 0 0 0 0 0 0 9
104 Dominik Bango B-10 Sk Komplet Modranka 0 0 0 0 0 7 0 7
105 Erik Sames B-14 SKS Dubnica 0 0 0 7 0 0 0 7
106 Matej Helt B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 1 0 0 0 6 7
107 Pavol Sliz B-14 Sachovy Klub Mladost Nesl 0 7 0 0 0 0 0 7
108 Peter Lukac B-14 Sk Ruzomberok 5 0 0 0 1 1 0 7
109 Dusan Ondo B-10 Sk Prievidza 0 0 0 0 0 1 5 6
110 Julius Kovac B-14 ZS Turie 2 1 0 0 0 3 0 6
111 Samir Sahidi B-10 SK Komplet Modranka 0 0 0 0 0 6 0 6
112 Simon Belopotocky B-10 LSS Lipt.Mikulaš 0 0 1 1 0 0 4 6
113 David Kolembus B-10 Tj Mladost Zilina 1 1 0 1 0 1 1 5
114 Jakub Bielik B-10 Sk Povazske Podhradie 0 1 1 0 0 2 1 5
115 Jan Gajdosik B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 5 0 0 0 0 5
116 Dominik Truchly B-14 Caissa Cadca 4 0 0 0 0 0 0 4
117 Gabriel Kalas B-14 Sk Povazske Podhradie 0 0 0 1 1 1 1 4
118 Miroslav Revaj B-18 Msk Dolny Kubin 0 0 4 0 0 0 0 4
119 Richard Piovar B-10 Tj Mladost Zilina 0 1 1 0 0 1 1 4
120 Jakub Miksik B-14 Tj Mladost Zilina 0 0 0 0 0 0 4 4
121 Daniel Kadas B-14 Sk Radostka 0 0 0 1 1 1 0 3
122 Dominik Masar B-10 SK Prievidza 0 0 1 1 0 1 0 3
123 Jakub Kovacik B-10 SKS Dubnica 0 0 0 1 1 0 1 3
124 Jakub Zahorcek B-10 Dubnica nad Váhom 0 0 0 1 1 0 1 3
125 Kristina Konarikova G-14 TJ Mladost Zilina 1 0 0 1 0 0 1 3
126 Lenka Holeckova G-10 SKS Dubnica 0 0 0 1 1 0 1 3
127 Marianna Holeckova G-10 SKS Dubnica 0 0 0 1 1 0 1 3
128 Matus Sadiku B-10 Mladost Zilina 0 0 0 1 0 1 1 3
129 Milan Savol B-10 Tsc Martin 0 1 0 0 1 0 1 3
130 Patrik Bielik B-14 Sk Ruzomberok 0 0 0 1 1 1 0 3
131 Stephanie Herbstova G-10 SK Ruzomberok 0 0 0 1 1 1 0 3
132 Adam Durica B-10 LSS Lipt.Mikulaš 0 0 2 0 0 0 0 2
133 Daniel Hacek B-10 SK Radostka 0 0 0 1 0 1 0 2
134 Daniela Jakubikova G-10 CVC domino Vrutky 0 0 0 1 1 0 0 2
135 Jakub Sokolík B-14 SK Sparta Pov.Bystrica 0 0 0 0 0 1 1 2
136 Jan Gasper B-14 ZS Zilina 0 0 0 2 0 0 0 2
137 Lukas Hrubisko B-18 Sks Dubnica N/V 0 0 0 0 1 0 1 2
138 Miroslav Homola B-14 Turie 0 0 0 0 0 1 1 2
139 Nathan Cabala B-10 Sk Prievidza 0 0 0 0 0 1 1 2
140 Samuel Mazur  B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 1 0 0 0 1 2
141 Sarah Hofmannová G-10 Sk komplet modranka 0 0 1 0 0 1 0 2
142 Simon Nechaj B-14 SK Ruzomberok 0 0 0 1 0 1 0 2
143 Viliam Gallschneider  B-10 Sk Mladost Zilina 0 0 0 0 0 1 1 2
144 Adrian Timek B-14 Sk Radoska 0 0 0 1 0 0 0 1
145 Alice Strbakova G-10 Tsc Martin 0 0 0 0 1 0 0 1
146 Andrej Blasko B-10 Sk Ruzomberok 0 0 0 0 0 1 0 1
147 Dalibor Valent B-10 Sk Komplet Modranka 1 0 0 0 0 0 0 1
148 Damian Konig B-14 Sk komplet modranka 0 1 0 0 0 0 0 1
149 Daniel Nikmon B-14 SKS Dubnica 0 0 0 1 0 0 0 1
150 Dusan Drigel B-14 Msk Dolny Kubin 0 0 1 0 0 0 0 1
151 Klara Lepisova G-10 CVC Domino Vrutky 0 0 0 1 0 0 0 1
152 Lea Vargová G-14 SK Ruzomberok 0 0 0 0 1 0 0 1
153 Lucia Lasova G-14 Sachovy Klub Mladost Nesl 0 1 0 0 0 0 0 1
154 Lukas Bango B-10 Sk Komplet Modranka 0 0 0 0 0 1 0 1
155 Lukas Jurecek B-10 TSC Martin 0 0 0 1 0 0 0 1
156 Lukas Krakovsky B-18 Zsams Liptovska Tepla 0 0 0 0 1 0 0 1
157 Marek Krausko B-14 CVC junior Bojnice 0 0 0 0 1 0 0 1
158 Martin Klimo B-10 CVC domino Vrutky 0 0 0 1 0 0 0 1
159 Martin Klochan B-18 Zsams Liptovska Tepla 0 0 0 0 1 0 0 1
160 Matus Kunik B-10 Trencin 0 0 0 1 0 0 0 1
161 Matus Stasak B-14 Tsc Martin 0 1 0 0 0 0 0 1
162 Michaela Drndova B-10 Sachovy Klub Mladost Nesl 0 1 0 0 0 0 0 1
163 Michal Fabso B-10 Tsc Martin 0 0 0 0 1 0 0 1
164 Ondrej Krcula B-10 Tsc Martin 0 0 0 0 1 0 0 1
165 Peter Hutnik B-14 Zsams Liptovska Tepla 0 0 0 0 1 0 0 1
166 Peter Starke B-14 Tsc Martin 0 1 0 0 0 0 0 1
167 Richard Suska B-10 Tsc Martin 0 0 0 1 0 0 0 1
168 Roman Danda B-18 Sachovy Klub Mladost Nesl 0 1 0 0 0 0 0 1
169 Samuel Jendrusak B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 1 0 0 0 0 1
170 Samuel Kovac B-10 Zsams Liptovska Tepla 0 0 0 0 1 0 0 1
171 Simon Brlej B-14 XXX 0 0 0 1 0 0 0 1
172 Simona Budajova G-14 Sk Sparta Povazska Bystri 0 0 1 0 0 0 0 1
173 Vladimir Simalcik B-10 Zsams Liptovska Tepla 0 0 0 0 1 0 0 1
174 David Hudek B-18 Sk Rajec 0 0 0 0 0 0 1 1
175 Vladimír Bechný B-14 Tj Mladost Zilina 0 0 0 0 0 0 1 1
176 Michal Jendrišák B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 0 0 0 0 1 1
177 Erik Bakala B-14 Tsc Martin 0 0 0 0 0 0 1 1
178 Samuel Mrekaj B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 0 0 0 0 1 1
179 Jakub Rybar B-18 Sk Rajec 0 0 0 0 0 0 1 1
180 Timotej Kacerik B-14 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 0 0 0 0 1 1
181 Lucia Vlckova G-10 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 0 0 0 0 1 1
182 Peter Olejar B-14 Tsc Martin 0 0 0 0 0 0 1 1
183 Pavol Mazur B-10 Msk Kysucke Nove Mesto 0 0 0 0 0 0 1 1
184 Michal Bakala B-10 Tsc Martin 0 0 0 0 0 0 1 1
185 Dominika Konarikova G-10 Tj Mladost Zilina 0 0 0 0 0 0 1 1
186 Nikoleta Kontsekova G-10 Tj Mladost Zilina 0 0 0 0 0 0 1 1

 

Do celkového poradia sa započítavajú hráči s odohratými minimálne 3 partiami

V prípade nejasností zavolajte alebo napíšte !!!

por. Meno   Klub 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo konečné body
1 Oliver Spacek B-14 Sk Osuske 100 65 100   90 100 70 525
1 Jergus Pechac B-10 Tj Mladost Zilina 90 60   100 100 90 80 520
2 Marcel Spacek B-14 Sk Osuske 80 100 80 60   70 90 480
3 Matej Michalek B-14 Sk Sparta Povazska Bystri 60 75 75 80 70 65   425
1 Juraj Mysiak B-18 Sk Sparta Povazska Bystri 75 70   65 75 75 50 410
4 Peter Soltys B-14 Tj Mladost Zilina 65 45   75 50 60 100 395
1 Maria Halamova G-14 Tj Mladost Zilina 55 50   0 80 80 75 340
2 Richard Staffen B-18 ZS Turie   49 49 47 65 39 60 309
5 Lukas Korencik B-14 Tj Mladost Zilina 70 55 55 70 0 50   300
6 Martin Urbanic B-14 Sk Sparta Pov.Bystrica 17   33 41 60 47 65 263
3 Tomas Kozub B-18 Sk Rajec 41 33   55 45 45 43 262
7 Marek Ardamica B-14 Tj Mladost Zilina 37   31 43 41 55 55 262
2 Radoslav Sustek B-10 Tj Mladost Zilina 47 43   10 47 37 49 233
8 Tomas Hromadik B-14 Sk Sparta Povazska Bystri 43 24   31 49 49 29 225
9 Rastislav Kavon B-14 Sk Komplet Modranka 49 90 65   0 0 0 204
1 Silvia Zakovicova G-18 Sk Prievidza 50 47 50   0 41 0 188
1 Adriana Krivkova G-10 Tsc Martin   8 25 33 43 35 41 185
10 Igor Hoppan B-14 Sk Prievidza 27 41   21 27 43 26 185
11 Martin Turcan B-14 Sk Sachova Skola Jana Cva 33   23 23 33 33 12 157
2 Alexandra Hanuliakova G-14 Tj Mladost Zilina 35 28   27 35 0 24 149
12 Jergus Rusin B-14 Sk Sachova Skola Jana Cva 31 23 28 25 8 31   146
2 Lenka Paleckova G-18 Tj Mladost Zilina 25 39 39