Šachový oddiel Mladosť Žilina
pri Centre voľného času Kuzmányho 105 Žilina

 

 


Nové ELO k 1.5. 2016

Prihlášky na šk. rok 2016-17 treba odovzdať čím skorej. Ak nebudú zaevidované do  14.9. platí sa o veľa o veľa viac Takže neváhaj a doruč prihlášku osobne alebo mailom !
 
5.7.,12.7.,26.7. OPEN MIRAGE OC MIRAGE nar. 2000 a ml.
15.7.- 24.7. 2016  Sústredenie Baško Polje Chorvátsko deti + rodičia
5.8.-14.8. Majstrovstvá EÚ mládeže KoutyN/Desnou  
17.8.-28.8. Majstrovstvá Európy Praha  
21.8. 2016 Žilinský šachový festival  deti rapid, dospelí blitz terasa reštaurácie Máj open
3.9.2016 EUROLIGA - družstvá Poľsko  


Výsledky jednotlivých kôl - TU

Priebežné poradie "Open Mirage Žilina"
Ďalšie kolo 26.7.2016 o 16:00 hod.

por. Meno nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 spolu
1 Turanec Daniel Rajec 19 20             39
2 Sevcikova Lucia KNM 14 19             33
3 Slivka David Čadca 20 13             33
4 Klimek Martin Žilina 16 15             31
5 Sadiku Matus Žilina 13 17             30
6 Mrmusova Magdalena Čadca 15 7             22
7 Malgotova Anna Žilina 12 8             20
8 Vastik Lukas Pov.Bystrica 18 2             20
9 Deverova Petra Žilina 10 9             19
10 Piovar Richard Žilina 0 18             18
11 Vastik Tomas Pov.Bystrica 3 14             17
12 Sustek Radoslv Gbeľany 17               17
13 Cedzo Adam Bytča 0 16             16
14 Janec Jakub Nesluša 0 12             12
15 Carnecka Stella Žilina 0 11             11
16 Baranek Benjamin Raj.Teplice 8 3             11
17 Devera Simon Žilina 11               11
18 Balvan Filip Fačkov 0 10             10
19 Dzirbik Tomas Žilina 9 1             10
20 Hreus Simon Stranavy 9               9
21 Adamec Maros Bratislava 8               8
22 Magát Andrej Dunajov 7               7
23 Carnecky Viliam Žilina 0 6             6
24 Devera Matus Žilina 6               6
25 Schmiesterova Kamila Žilina 0 5             5
26 Dorusa Simon Žilina 4 1             5
27 Adamec Ondrej Bratislava 5               5
28 Holestiakova Nina Čadca 0 4             4
29 Sevcik Ondrej KNM 2 1             3
30 Marton Michal Žilina 1 1             2
31 Klimkova Adela Žilina 1 1             2
32 Bulej Matej Čadca 0 1             1
33 Karapetsas Athanasios Dubnica N/V 0 1             1
34 Magat Andrej Dunajov 0 1             1
35 Spirec Jakub Nesluša 0 1             1
36 Ondrasek Lubo Čadca 0 1             1
37 Chupac Alan Dunajov 0 1             1
38 Holestiakova Lubana Čadca 0 1             1
39 Vrabel Jakub Dunajov 0 1             1
40 Magoc Maros Žilina 0 1             1
41 Rabikova Nikola Dunajov 0 1             1
42 Toth Ondrej Ovčiarsko 0 1             1
43 Elias Simon Žilina 0 1             1
44 Michulek Andrej Žilina 0 1             1
45 Kasubova Zaneta Dunajov 0 1             1
46 Michulkova Stanislava Žilina 0 1             1
47 Elchhorsa Maxi Nemecko 1               1
48 Jakubec Sebastian Dunajov 1               1

 


1, 2, 3, 4, 5

 

 

 

.